Skąd pobrać i jak zainstalować aplikacje mobilną MyCar Business?

Skąd pobrać i jak zainstalować aplikacje mobilną MyCar Business?

iOS

 1.  W celu pobrania i zainstalowania aplikacji MyCar Business w systemie iOS należy odnaleźć i otworzyć na urządzeniu mobilnym aplikację App Store.


2. Po uruchomieniu aplikacji App Store należy rozpocząć wpisywanie frazy "MyCar Business" w miejscu do tego przeznaczonym, u góry ekranu, następnie kliknąć przycisk szukaj, znajdujący się na samym dole klawiatury po stronie prawej.
        

3. Po pojawieniu się naszej aplikacji w wynikach wyszukiwania, po prawej stronie ekranu należy kliknąć przycisk pobierz, który rozpocznie proces instalowania aplikacji.
 


4. Po pobraniu, w miejsce przycisku pobierz pojawi się przycisk otwórz. Można z niego skorzystać celem uruchomienia aplikacji.

Android

1.  W celu pobrania i zainstalowania aplikacji MyCar Business w systemie Android należy odnaleźć i otworzyć na urządzeniu mobilnym aplikację Sklep Play.2. Po uruchomieniu aplikacji App Store należy rozpocząć wpisywanie frazy "MyCar Business" w miejscu do tego przeznaczonym, u góry ekranu, następnie kliknąć przycisk lupkiznajdujący się na samym dole klawiatury po stronie prawej.3. Po pojawieniu się naszej aplikacji w wynikach wyszukiwania, po prawej stronie ekranu należy kliknąć przycisk Zainstaluj, który rozpocznie proces pobierania aplikacji.4. Po pobraniu, w miejsce przycisku Zainstaluj pojawi się przycisk Otwórz. Można z niego skorzystać celem uruchomienia aplikacji.
  • Related Articles

  • Jak zaktualizować aplikacje MyCar Business na komputerze?

   Celem dokonania aktualizacji aplikacji MyCar Business na komputerze konieczne jest jej uruchomienie w trybie administratora. Jest to niezbędne do tego by aplikacja posiadała zgodę na połączenie się z serwerem odpowiedzialnym za aktualizacje ...
  • Jak zalogować się do aplikacji Web?

   Dostęp do platformy MyCar w wersji przeglądarkowej jest dostępny pod adresem  https://mycar.tekom.pl/ Osoba logująca się do aplikacji MyCar w wersji przeglądarkowej powinna posiadać przede wszystkim: konto użytkownika w systemie MyCar Business ...
  • Minimalne wymagania aplikacji WWW

   Minimalne wymagania związane z uruchomieniem aplikacji MyCar z poziomu przeglądarki Wersja przeglądarki Chrome 59+, Firefox 54+, Safari 10 Miejsce na dysku do instalacji nie dotyczy Biblioteki nie dotyczy Monitor rozdzielczość 800x600 1026x768 ...